1979 yılından bu yana ülkemizde SUNNY markası ile elektronik sektöründe söz sahibi olan ve 3. büyük üretici ve ihracatçı konumunda bulunan, her geçen gün büyüyen, yenilikçi ve dinamik yapısıyla dikkat çeken Atmaca Şirketler Grubunun güveniyle, gayrimenkul sektörüne iddialı bir giriş yaptık.

Atmaca Şirketler Grubu olarak şimdiye kadar faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye’ye katma değer sunduk. Bu hedef doğrultusunda Atmaca Gayrimenkul markamızla inşaat sektörüne giriş yaptık.

2013 yılında Atmaca Gayrimenkul markasıyla İstanbul’un en prestijli semtlerinden biri olarak gösterilen Bahçeşehir’de konut üretimine start verdik.

Yenilikçi mimari anlayışımızla, inşaat sektörüne yeni bir soluk, farklı bir bakış açısı getirdiğimizi düşünüyorum. Şirketimizin bünyesinde şimdiye kadar 7 projede 1.592 adet bağımsız bölümün teslimini gerçekleştirirken, 816 adet bağımsız bölümden oluşan inşaatlarımızın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Kalite, güven ve saygıyı temel ilke olarak benimseyerek yola çıktığımız bu sektörde geliştirdiğimiz projelerle insana ve doğa saygılı projeler geliştirmek en başlıca misyonlarımız arasındadır.

Çağdaş ve yenilikçi düşünce yapımızla, hayata geçirdiğimiz her proje, bir önceki projeden daha estetik ve inovatif olmasına özen gösteriyoruz. AR-GE ekibimizle proje geliştirirken, en büyük sosyal paydaşımız olan Atmaca Gayrimenkul ailesine dahil olan ev sahiplerinin yatırımlarını daha da kazançlı bir noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Sektöre ve geleceğe yön veren Atmaca Gayrimenkul’ün en önemli vizyonu ise çağdaş ve yenilikçi düşünce yapısı ile gerçekleştirdiği her projede topluma kalıcı ve estetik artı değerler katmaktır.

Şimdiye kadar yüzlerce aileye mutlu bir yuva yapmanın haklı gururunu yaşayan Atmaca Gayrimenkul, inşaat sektöründeki yatırımlarına yenilikçi, farklı, geliştirdiği bölgeye değer katan, sektöre yön veren bakış açısıyla projelerine ara vermeden devam edecektir.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Adem Atmaca

Adem Atmaca
Yönetim Kurulu Başkanı