Atmaca Gruba İBB’den “En Çok İstihdam Yapanlar” Kategorisinde Ödül

Atmaca Grup olarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İBB Bölgesel İstihdam Ofisi İstanbul’un İstihdamına Katkı Ödül Töreni’nde “En Çok İstihdam Yapanlar” Kategorisinde Ödüle Layık Görüldük

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İBB Bölgesel İstihdam Ofisi İstanbul’un İstihdamına Katkı Ödül Töreni” Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlendi. Törende İBB İstihdam merkezlerinden personel desteği alan firmalara farklı kategorilerde ödüller verildi.

İş arayanlar ile özel sektördeki işverenleri buluşturan İBB İstihdam merkezlerinden alınan personel desteği dolayısıyla “En Çok İstihdam Yapanlar” kategorisinde verilen ödülü Sunny/Atmaca Elektronik Grup adına Özel Kalem Müdürümüz Cemil Güneş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun elinden aldı.

Çok değerli bir proje gerçekleştirdiklerinin altını çizen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB istihdam ofislerinin özel sektörde iş arayan 170 binden fazla kişinin iş bulmasına aracılık ettiğini belirterek, 16 bin 802 firma ile işbirliği yapıldığını ve 805 bin aday öz geçmişinin bulunduğunu belirtti.

“Sektörel”, “Dezavantajlı Grupların İstihdamı (Kadın, Genç ve Engelli)”, “Eğitim Destekli İstihdam Paydaşları”, “En Çok İstihdam Yapanlar” ve “Fuar Katılımcıları” gibi farklı kategorilerde 355 firma ödül aldı.

Comments are closed.