0 +
Çalışma Arkadaşımız
0
Yabancı İşbirliği
0 %
Kadın Çalışan Oranı
0 +
İhracat Yapılan Ülke
0 %
Kadın Yönetici Oranı
0
Şirket

Kurumsal Kültürümüz ve Çalışma Ortamımız

Atmaca Holding olarak, Türkiye’nin elektronik alanında en çok ihracat yapan 3. büyük firmayız. 3 farklı kıtada 80’den fazla ülkeye “Made in Turkey” ürünleri ulaştırmanın heyecanını yaşıyoruz. Hergün ilk günkü heyecanla işe başlayan çalışanlarımızla, sektörün lider ve öncülerinden olma hedefini paylaşıyoruz.

Farklılıklara karşı saygılı, eşitlikçi ve şeffafız. Atmaca Elektronik kurum kültürü doğrultusunda herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm çalışanlarımıza eşitlik ilkesi ile yaklaşıyor; yolumuzu saygı, güven ve dürüstlük ışığında yürüyoruz.

Dünyanın geleceğini önemsiyoruz. İnsana, doğaya ve tüm canlılara değer veriyoruz. Sürdürülebilir bir dünya için geri dönüşüme uygun ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.
Ülke ekonomimize katkı sağlayan markaları bünyemizde bulunduruyoruz. Yerli bir üretici olarak sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında ülke insanımıza, doğaya ve canlılara yararlı olacak projelerin içinde yer almaya özen gösteriyoruz.

Çalışanlarımızın mutluluğunun, şirketimizin başarısında en önemli etken olduğu bilincindeyiz. Ekip arkadaşlarımızın ferah, konforlu ve huzurlu bir ortamda çalışması için gerekli tüm teknik ve sosyal olanakları sunmak için çaba sarf ediyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Gerçekleştirdiğimiz üretim, satış, pazarlama ve ihracat faaliyetleri ile pek çok farklı meslek grubuna istihdam sağlıyoruz.
Kurumsal değerlerimize uygun, genç, dinamik çalışma arkadaşlarını bünyemize dahil ediyor, her bir çalışanımızın kişisel ve mesleki gelişimine değer veriyoruz.
Kamusal istihdam merkezlerindeki başvuruları değerlendiriyor, uygun olan adayları bünyemizde yer alan şirketlere dâhil ediyoruz.
Çalışanlarımızın kariyer planlamasına öncülük ediyor, pozisyon ve yeterliliklerine istinaden departman arası değişiklikler yapabilmelerini destekliyoruz.

Atmaca Ailesinde Sunulan İmkânlar

Türkiye’nin en büyük 3. Elektronik firması olmanın haklı gururunu yaşarken bu başarıda büyük emeği olan çalışma arkadaşlarımızın sosyal ve ekonomik refahını da önemsiyoruz.

Çalışanlarımızın molalarını daha keyifli hale getirebilmek için giriş holümüzde yer alan oyun konsolları ve teknolojik ürünlerle eğlenmelerini sağlıyoruz.

Ülkemize teknoloji sunan bir marka olarak, sunduğumuz ürünlerden çalışanlarımızın faydalanması için her departmanımızda çalışanlarımızın kullanımına özel, smoothie makinesinden kahve makinelerine kadar çeşitli ürünler bulunduruyoruz. Böylece müşteri deneyimini de birebir yaşıyoruz.

– Çalışan annelerimize kreş imkânı sunuyoruz.
– Çalışanlarımıza belirli periyotlarla market alışveriş kartı veriyoruz.
– İstanbul’un her ilçesinden şirketimize servislerle ulaşım imkânı sağlıyoruz.
– Öğle yemeklerimizde, anlaşmalı yemek şirketimiz tarafından hazırlanan lezzetli yemekleri, şirketimizin iki farklı noktasında bulunan yemekhanelerimizde yiyoruz.

Kalite belgelerimiz

İnsanı merkez alan kalite yönetimimiz doğrultusunda sürekli gelişmeyi hedefliyor ve bu doğrultuda kalite belgeleri ile adımlarımızı güçlendiriyoruz.

ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 belgelerimiz, uluslararası standartlara ulaşılması gereken bir prosedür olarak değil, kalıcı olabilmek adına şirket değerlerimizin temelini oluşturuyor.

Staj Programımız

Holdingimiz bünyesinde bulunan markalarımıza hem Üniversite hem de lise öğrencisi stajyer alımı gerçekleştiriyoruz.
Lise staj programımız kapsamında; meslek lisesinden mezun olan gençlerimize öğrendiklerini pekiştirme imkânları sağlıyoruz. Pek çok farklı departmanda yer alarak kendilerini ve en önemlisi de sevdikleri işi keşfetmeleri için destek oluyoruz.
Üniversite staj programımıza dâhil olan gençlerin bilgi ve becerilerini geliştirmeleri adına aktif olarak görev veriyoruz. Stajını tamamlayan yeni mezunlarımıza iş imkânı sağlıyor, kıdemli personellerimizin de öncülüğü ile genç neslin iş hayatına katılmasını destekliyoruz.