Başkanımızın Mesajı

Sayın Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Atmaca Holding olarak 42 yılı aşkın süreyle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda benimsediğimiz yenilikçi ve girişimci yönümüzle adımızdan söz ettirmeyi başardık.

Küresel bir salgın olan Covid-19 salgını ile 2021 yılını tamamlamaya az bir vakit kaldı. Covid-19’un getirdiği zorluklarla mücadele ettiğimiz bu dönemlerde Atmaca Grup olarak inovatif yönümüzle ürün yelpazemizi genişlettik ve yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik.

2020 yılında ortaya çıkan bu salgın dönemi 2021 yılı itibariyle devam etmektedir. Bu zor 2021 dönemini, çalışanlarımızın gösterdiği yüksek performans ile başarıyla tamamladık. 2022 yılında ise göstermiş olduğumuz bu güçlü başarıyı korumayı ve küresel anlamda bulunduğumuz pazar konumunu daha fazla güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bu pandemi döneminde bize destek olan ve güç birliği yaptığımız partnerlerimize, pandeminin getirdiği baskı ve strese rağmen ilk günkü özveriyle çalışan çalışanlarımıza ve markamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

2022 yılının ülkemiz ve firmamız için güzel bir yıl olmasını diliyor, sevdiklerinizle bir arada güzel zamanlar geçirmenizi temenni ediyorum.

Adem ATMACA
Yönetim Kurulu Başkanı

Bu sayfa güncellenmektedir. En kısa sürede aktif olacaktır.