“Sunny ile TV Teknolojileri” Dersi Arel Üniversitesi’nde Başladı

Arel Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü müfredatına eklenen “Sunny ile TV Teknolojileri” markalı dersler 28 Şubat Çarşamba günü başladı. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adem Atmaca, ilk derste Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelerek sektör deneyimlerini paylaştı.

Atmaca Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, Sunny Teknoloji AR-GE Merkezi Genel Müdürü Baki Onur Gür, Sunny Elektronik AŞ. Pazarlama Direktörü Melike Oğuz ve Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı Güler Erdem Arel Üniversitesini ziyaret ederek Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü müfredatına eklenen “Sunny ile TV Teknolojileri” isimli markalı derste Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.

 

Markalı Dersler projesi kapsamında başlatılan “Sunny ile TV Teknolojileri” Sunny Teknoloji AR-GE Merkezi Genel Müdürü Baki Onur Gür tarafından verilecek ve 14 hafta sürecek. Ders programı ile öğrencileri sektöre hazırlayarak üretim ve Ar- Ge konusunda önemli bilgiler verilmesi planlanıyor.

 

“Tüketicinin İstekleri Göz Ardı Edilemez”

Yönetim Kurulu Başkanımız Adem Atmaca’nın katılımı ile gerçekleşen ilk derste öğrenciler televizyon teknolojileri ve üretim süreci hakkında önemli bilgiler edindi. Kariyer planlamaları ile ilgili öğrencilere önemli ip uçları veren Atmaca, öğrencilerin hayat boyu kişisel gelişimlerini sürdürmeleri gerektiğini vurguladı.

 

Televizyon teknolojilerinin her geçen gün geliştiğine dikkat çeken Adem Atmaca tüketici beklentilerini göz önünde bulundurarak, Atmaca Holding çatısı altında yer alan markaların en güncel kaliteyi uygun fiyata sunmaya devam edeceğini belirtti.

 

Soru- cevap eşliğinde devam eden ilk dersin devamında Sunny Teknoloji Ar-Ge Merkezi Genel Müdürümüz Baki Onur Gür, yazılım ve donanım konusunda öğrencileri bilgilendirirken, Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanımız Güler Erdem ise staj ve iş imkânları konusunda öğrencilere önemli açıklamalarda bulundu.

 

 “Sunny Heyeti Üniversitemiz Rektörü İle Bir Araya Geldi”

Yönetim Kurulu Başkanımız Adem Atmaca, ilk markalı ders öncesi Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez’i makamında ziyaret etti. Tüketici elektroniği sektörü hakkında Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ercan Gegez’e önemli bilgiler verdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Ayhan Acar yönetimindeki ArelKAM ile iş birliği kapsamında yürütülen güncel çalışmalar değerlendirilirken bu çalışmaların artarak devam etmesi yönünde önemli kararlar alındı. Ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Ercan Gegez pazarlama alanında yazdığı kitabını imzalayarak Atmaca Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Adem Atmaca’ya armağan etti.

Comments are closed.