A.C.E. Awards’ta Sunny’e Silver Ödül

A.C.E. Awards’ta Sunny’e Silver Ödül

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği 8. Sikayetvar.com A.C.E Awards ödül töreninde Televizyon Ses ve Görüntü Sistemleri Kategorisinde 3. Sırada yer alarak Silver ödülün sahibi olduk.

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar’ın 1.5 milyonu aşkın anket verisini baz alarak yaptığı “Müşteri Deneyim Endeksi” araştırması sonucuna göre belirlenen 8. A.C.E. Awards’ta 60 farklı sektörden 113 marka ödüle layık görüldü.

Televizyon Ses ve Görüntü Sistemleri kategorisinde aldığımız 3.’lük ödülünü markamız adına teslim alan Müşteri İletişim Merkezi Yöneticimiz Şeyda Emre, ödülün motivasyonu artırdığını belirterek şunları söyledi;

“Tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm gayretimizle çalışıyor olsak da, nadiren farklı nedenlerden kaynaklanan memnuniyetsizliklerin oluşması durumunda, tüketiciler farklı kanallarda çözüm arayışına girebiliyor.

Şikayetvar, tüketicilerimiz ile aramızda yeni bir iletişim köprüsü kurarak, tarafımıza ilgili talep ve önerileri yeniden değerlendirme ve mümkünse yeni çözümler sunabilme fırsatı veriyor.

Şikayetvar, tüketici memnuniyet oranlarından oluşan bu deneyimler ile gelecekteki potansiyel tüketicilerimizin satın alma kararı esnasında faydalanabileceği çok zengin ve güvenilir bir kaynak sunuyor.

Müşteri deneyimimizi daha ileri taşımak amacıyla, satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanında olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kazandığımız Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü kullanıcılarımızla güzel bir iletişim dili oluşturabildiğimizi bize gösterdi ve bu yolda motivasyonumuzu artırdı.”

Comments are closed.