Geleceğin Teknolojileri IFA Fuarında Sergileniyor.

SUNNY ELEKTRONİK İFA FUARINDA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞUYOR 

İFA’DA 15. KEZ YER ALAN SUNNY FUARDA LİSANSLI TV, KÜÇÜK EV ALETLERİ VE AKILLI ROBOT SÜPÜRGELERİNİ SERGİLİYOR

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi Sunny Elektronik 02-06 Eylül 2022 tarihlerinde Berlin’de düzenlenen Uluslararası Tüketici Elektroniği IFA Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşuyor.

Dünyanın en önemli teknoloji pazarlarından biri olan fuar, 130’dan fazla ülkeden binlerce katılımcıyı ağırlıyor. Bir asra yaklaşan geçmişiyle; elektronik üreticileri, uzmanlar, medya ve teknoloji meraklılarını buluşturan fuarda her yıl teknolojiye yön veren yeni ürünler tanıtılıyor.

Türkiye’nin tüketici elektroniği alanında en büyük yerli firmalarından Sunny, İFA Fuarı’nda 2022 yılında da boy gösteriyor. Sunny, teknoloji endüstrisinin önde gelen firmalarını buluşturan fuarda en son ürünleri ve yenilikleri sergiliyor.

İlham verici teknoloji projelerin tanıtıldığı fuarda bu yıl Sunny; lisanslı webOS TV ve Android TV modellerini sergiliyor.

15 yıldan fazla süredir Berlin’de düzenlenen İFA fuarına katıldıklarını belirten Yurt Dışı Satış Genel Müdür Yardımcısı Nizamettin Atmaca “Geçtiğimiz yıllarda Avrupa’dan yoğun bir talep gördük. Bu talep genellikle televizyonlarımız üzerinde yoğunlaştı. Fuara katıldığımız ilk yıllarda tüplü televizyonlar yerini yavaş yavaş plazma televizyonlara bırakıyordu. Bu süreç içerisinde televizyonların görüntüsü, görüntü kalitesi, tasarımı ve hatta özellikleri büyük bir hızla değişti. Daha ince çerçeveli, büyük ekranlı televizyonlar günlük hayatın bir parçası haline geldi. Biz de bu değişime ayak uydurarak ürünlerimizi sürekli yeniledik, çeşitlendirdik.

Türkiye’de elektronik alanında yerli üretim yapan en büyük firmalardan biriyiz. Teknoloji ivmesinin farkındayız. Bu nedenle Ar-Ge ekibimiz, mühendislerimiz ve tüm şirket çalışanlarımız sürekli yenilenmek ve gelişmek gerektiğinin bilinci ile hareket ediyor. Yenilenerek gelişmek ve büyümek en büyük motivasyonumuz.

Yaşamımızı doğrudan etkileyen ve kolaylaştıran teknoloji; günden güne daha akıllı hale gelerek ev temizliğinden mutfaktaki hazırlıklara, aksesuarlardan kıyafetlere kadar hayatın her alanında çeşitlendi. Evler, arabalar kısacası insan hayatına hizmet eden tüm ürünler akıllandı. Sunny olarak her dönem ürün planlamamızı bu gelişime göre yaptık. Televizyon ve ses sistemleri, tabletler, elektrikli ev aletleri üretimimiz günün gerekliliklerine göre şekillendi. İlerleyen süreçte de teknolojik ilerlemeler şekillenmemizi sağlayan en önemli etken olmaya devam edecek.

TV ürün gamında tüplü TV’ler ile başladığımız bu yolda bugün; güçlendirilmiş yapay zekâya sahip ses ve görüntü kalitesi en üst seviyelere ulaşmış televizyonlar üretiyoruz. İnternete bağlanabilen; Disney+, Amazon Prime Video ve Youtube gibi uygulamalar ile milyonlarca içeriği televizyonda sunan, sinema ve oyun keyfini gerçekmişçesine yaşatan televizyonlarımızla ülkemizde edindiğimiz yeri sağlamlaştırmayı ve Avrupa’da da en önemli oyunculardan biri haline gelmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ürettiği teknoloji ile yaşamı kolaylaştıran Sunny; webOS TV ve Android TV modellerinin yanı sıra çay makinası, blender, Türk kahvesi ve filtre kahve makineleri, tost makinesi, elektrikli süpürge ve son zamanların en popüler ürünlerinden akıllı robot süpürge modellerini de İFA Berlin fuarında sergiliyor.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir